Audio Planet Triangle

Zaczęło się … Kolumny projektu Audio-Planet już w produkcji.
Warto zaznaczyć że jest to wyłącznie ręczna praca z indywidualnym podejściem do każdej tworzonej pary.
Pracownia ZapAcoustics bezpośrednio angażuje się w proces kreowania brzmienia nowatorskich produktów.

Przy tej okazji informujemy.
Pierwsza demonstracyjna para czwartego modelu kolumn w katalogu firmy jest gotowa. Sukces modelu jest bardzo możliwy – producent w to wierzy. Kolejne pary są już na etapie produkcji.
Produkt będzie można zobaczyć i posłuchać w Szczecinie.
Co ciekawe producent zapowiada 15 modeli kolumn, więc będzie się działo ….

Audio Planet Triangle

dav

dav

3 48
5
6

Kilka słów o konstrukcji:

Bez dwóch zdań złożona budowa i aplikacja przyczynia się do Hi-Endowego charakteru kolumn. Połączenie miękkiego drewna, twardego szkła i kompozytów żywicznych. Całość złożona i sklejona w kształt ostrosłup-u. Wszystkie powierzchnie kolumny na zewnątrz jak i  te w środku z wzmocnieniami i przegrodami włącznie są trójkątami. Niesie to za sobą liczne walony akustyczne i stylistyczne. Użyte głośniki to nie pierwsze lepsze jednostki: Magnezowy wysoko tonowy z zaawansowanym  układem napędowym  „axiall magnetized NdFeB ring magnet”, Nextelowy Excel w roli średnio tonowego, oraz bardzo miękko i nisko grający aluminiowy specjalista od niskich tonów. Dodatkowo warto wspomnieć o zastosowaniu specjalnych pierścieni izolujących głośniki od szklanych powierzchni frontu.
Na koniec wspomnę o aspekcie gadżeciarsko – designerskim, Kolumny bowiem umożliwiają pełną personalizacje wzoru umieszczonego pod szklaną powierzchnią ścianek …